Butelka z dynamicznym smoczkiem LOVI MEDICAL 250ml

Marka: Lovi
Dostępność: brak
Ocena: 0
Cena: 27,20 zł 27.20
Kod produktu: 5903407215631
ilość szt
Zyskujesz 9 pkt [?]

Opis

Butelka do podawania odciągniętego mleka mamy. Zaprojektowana i przebadana pod nadzorem medycznym. Wyposażona w profesjonalny, miękki i dynamiczny smoczek, przez co jest bezpieczna dla dziecka karmionego piersią - nie zaburza odruchu ssania. Dynamiczna budowa smoczka wymaga od dziecka aktywnej pracy mięśni warg i języka. Jest kompatybilna z laktatorami LOVI i odporna na wielokrotne gotowanie.

 

  • Dynamiczna końcówka smoczka - wykonana z cienkiej warstwy silikonu wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka podobnie jak pierś. Mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy.
  • Kubeczek do pojenia - zatyczka butelki łatwo przekształca się w kubek do pojenia – posiada skalę i specjalny rant do bezpiecznego podawania płynów (np. leków) noworodkom i niemowlętom.
  • Profilowany kształt butelki - ułatwia prawidłowe ułożenie dłoni i trzymanie butelki dzięki czemu pokarm podawany jest w bezpiecznej pozycji.
  • System antykolkowy SUPER vent - eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki u dzieci.
  • Twarda, szeroka, profilowana podstawa smoczka - wykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana szerokość podstawy wymuszają prawidłowe ułożenie warg.

 

Butelka LOVI jest bezpieczna dla dziecka karmionego piersią, ponieważ nie zaburza odruchu ssania. Została zaprojektowana i przebadana pod nadzorem medycznym. Posiada unikalny dynamiczny smoczek do karmienia z cienką wydłużającą się końcówką, twardą, profilowaną podstawą i systemem odpowietrzania super vent.

Marka LOVI rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. Zaleca rozpoczęcie podawania pokarmu w formie alternatywnej, wyłącznie po konsultacji z lekarzem, położną lub farmaceutą, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające.

 

 

Pojemność: 250ml
Producent: 
Canpol Babies / Lovi

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium