DAFI Unimax Maxtra - wkład do systemów filtrujących - 16 sztuk

Marka: Dafi
Dostępność: brak
Ocena: 0
Cena: 142,99 zł 142.99
Kod produktu: 10092
ilość szt
Zyskujesz 47 pkt [?]

Opis

DAFI Unimax - wkład filtrujący

16 sztuk!

Wkład filtrujący Unimax to produkt idealny do gotowania, który pozwala przefiltrować ok. 150-200 litrów wody w zależności od stopnia jej twardości.

Integralnym elementem każdego dzbanka jest wkład filtrujący. To właśnie zawarta w nim odpowiednio dobrana i systematycznie kontrolowana mieszanka filtrująca znacznie redukuje twardość wody, zawartość żelaza, metali ciężkich, związków chloru oraz innych substancji niekorzystnie wpływających na nasze zdrowie oraz smak, zapach i barwę wody. Zawarty wewnątrz wkładu węgiel jest impregnowany srebrem, które ma właściwości antybakteryjne i zapobiega rozwojowi bakterii w filtrze przez okres 30 dni.NALEŻY PAMIĘTAĆ O WYMIANIE WKŁADU FILTRUJĄCEGO CO JEDEN MIESIĄC LUB PO PRZEFILTROWANIU 150- 200L (w zależności od jakości wody w danym rejonie).

 

Zasyp filtrujący:

Sekret czystej wody tkwi w zasypie filtrującym. Odpowiednia ilość żywicy jonowymiennej w filtrze pozwala wychwycić z wody sole magnezu i wapnia czyli związki powodujące wytrącanie się kamienia. Dzięki temu woda zostaje zmiękczona, przez co w sprzęcie AGD nie osadza się kamień, a z herbaty znika mętny osad. Z kolei węgiel aktywny znajdujący się w zasypie filtrującym pochłania wszelkie zanieczyszczenia i chlor znajdujące się w wodzie kranowej.

 

Działanie filtra:

Specjalnie zaprojektowany układ mieszaniny filtrującej wywołuje cyrkulację wody i jej kolisty ruch, przez co kontakt wody z zasypem wydłuża się i pozwala skuteczniej ją przefiltrować. Podobnie mikroporowata struktura dna filtra zwiększa ciśnienie hydrostatyczne wody i przyspiesza proces jej oczyszczania.

 

Uniwersalny charakter:

Wkłady Unimax są dostosowane do filtrowania większych ilości wody, przez co poleca się je osobom, które gotują dużo i często. Dzięki tym wkładom można łatwo i szybko (1-2minuty) oczyścić w dzbanku wodę do przygotowania zupy czy herbaty. W zależności od stopnia twardości wody wkład ten działa skutecznie przez około 30 dni. Po upływie tego czasu filtr należy wymienić, by zapewnić sobie stały dostęp do czystej i smacznej wody.

Wkład Unimax jest uniwersalnym filtrem pasującym do dzbanków innych producentów takich jak Brita , Maxtra , Anna . Dzięki temu osoby, które posiadają produkty inne, niż dzbanki Dafi, mogą sięgnąć po filtr Unimax i cieszyć się czystą wodą w swojej kuchni.

 

Systemy filtrujące marki DAFI posiadają:

  1. atest PZH
  2. pozytywna opinię Instytutu Matki i Dziecka
  3. niemiecki certyfikat LGA

 

 

Pojemność: 16 sztuk
Producent: Dafi / Formaster

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium