PRONTO Drewno 5w1 750ml - płyn do mycia podłóg drewnianych

Marka: Pronto
Dostępność: brak
Ocena: 0
Cena: 12,95 zł 12.95
Kod produktu: 4000290001011
ilość szt
Zyskujesz 4 pkt [?]

Opis

Wolna od olejków, bezproblemowa formuła do czyszczenia podłóg drewnianych.

Nic nie robi lepszego wrażenia niż idealnie lśniąca podłoga. Pronto pasta nabłyszczająca do drewna nadaje drewnianym podłogom lśniące piękno dzięki wolnej od olejków, bezproblemowej formule i nie zostawia żadnych osadów ani smug. Po sprzątaniu zostaje wyłącznie naturalny blask i połysk drewna w domu, który kochasz.

Stosować tylko na wykończonych, zabezpieczonych powierzchniach.

  • PODŁOGI LAMINOWANE
  • POWIERZCHNIE MUROWANE (ZABEZPIECZONE)
  • PODŁOGI Z KAMIENIA NATURALNEGO (ZABEZPIECZONE)
  • PODŁOGI NIEWOSKOWANE
  • LASTRYKO (ZABEZPIECZONE)
  • PODŁOGI DREWNIANE (ZABEZPIECZONE)

 

Sposób użycia: Rozpuścić 2 nakrętki produktu w 5 litrach ciepłej wody. Nanieść przy użyciu gąbki, szmatki lub mopa. Nie ma konieczności spłukiwania lub osuszenia przy użyciu szmatki. W przypadku stosowania na delikatnych powierzchniach sprawdzić efekt działania produktu w mniej widocznym miejscu.

Zasady bezpieczeństwa: Zawiera: Etoksylowane (8 E0) alkohole tłuszczowe C13-C15. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Stosować ochronę oczu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą.

 

 

Pojemność: 750ml
Producent: SC Johnson

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium