PRONTO Multi Surface 500ml - rozpylacz do czyszczenia różnych powierzchni

Marka: Pronto
Dostępność: brak
Ocena: 5
Cena: 11,49 zł 11.49
Kod produktu: 5000204718027
ilość szt
Zyskujesz 3 pkt [?]

Opis

Delikatne czyszczenie na co dzień dla większości twardych powierzchni.

Uniwersalny środek czyszczący Pronto delikatnie czyści większość twardych powierzchni, usuwając kurz i zabrudzenia bez pozostawiania smug, osadu i uszkodzeń. Uwydatni naturalne piękno powierzchni i zostawi przyjemny i świeży cytrusowy zapach. Bez problemu możesz użyć go na wielu powierzchniach, m.in drewnie, granicie, stali nierdzewnej, a nawet elektronice, dzięki bezpiecznej formule. Usuwa trzy razy więcej brudu niż sucha ścierka, dzięki czemu świetnie radzi sobie z brudnymi powierzchniami i przywraca piękno domu.

Stosować tylko na wykończonych, zabezpieczonych powierzchniach:

  • ELEKTRONIKA
  • SZKŁA I LUSTRA
  • GRANIT (ZABEZPIECZONY)
  • PODŁOGI NIELAMINOWANE
  • MARMUR (ZABEZPIECZONY)
  • PLASTIK
  • STAL NIERDZEWNA
  • DREWNO (ZABEZPIECZONE)

 

Sposób użycia: Ustawić końcówkę rozpylacza w położeniu „ON”. Spryskać i wytrzeć miękką szmatką lub papierem. Przed zastosowaniem na urządzeniach elektronicznych wyłączyć je i rozpylić produkt bezpośrednio na szmatce. Przed zastosowaniem produktu na innej powierzchni sprawdzić działanie w mniej widocznym miejscu. Nie stosować do skór, na niezabezpieczonych powierzchniach drewnianych, niepolerowanym marmurze i granicie. Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi.

Zasady bezpieczeństwa: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą.

 

 

Pojemność: 500ml
Producent: SC Johnson

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium