PRONTO Wood Classic 300ml - spray do mebli

Marka: Pronto
Dostępność: brak
Ocena: 0
Cena: 10,99 zł 10.99
Kod produktu: 5000204922547
ilość szt
Zyskujesz 3 pkt [?]

Opis

Nadaj delikatne piękno i ochronę powierzchniom twardym.

Nic nie imponuje bardziej niż dom, który lśni. Pronto® poprawia wygląd większości twardych powierzchni, usuwając z nich kurz, odciski oraz zapewniając ochronną, błyszczącą powłokę bez zostawiania wosku. Szybko i łatwo nadaje blask na powierzchniach twardych, m.in. drewnie, skórze, granicie, stali nierdzewnej, panelach i kwarcu. Nadaj piękny połysk i odświeżający zapach, który oświetli Twój dom i powita wszystkich gości.

Stosować tylko na wykończonych, zabezpieczonych powierzchniach:

  • PODŁOGI NIELAMINOWANE
  • SKÓRA
  • PLASTIK
  • DREWNO (ZABEZPIECZONE)

 

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Trzymając aerozol pionowo, spryskać powierzchnię z odległości ok. 20 cm lub bezpośrednio na ściereczkę. Dla najlepszego efektu zetrzeć natychmiast czystą, miękką ściereczką. Nie używać na niezabezpieczonym drewnie, podłogach, wannach. Przed pierwszym zastosowaniem sprawdzić działanie w mało widocznym miejscu.

Zasady bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą. 12% masowych zawartości jest łatwopalne.

 

 

Pojemność: 300ml
Producent: SC Johnson

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium