Płyn do mycia okien CLIN Windows LEMON 500ml






Opis
Skuteczny i wydajny Clin 2w1 Shine & Protection LEMON o przyjemnym owocowym zapachu. Do mycia framug, szyb, luster i innych powierzchni szklanych. Skutecznie usuwa kurz i brud. Efekt bez zbędnego wysiłku i polerowania. Gwarantuje połysk bez smug.
W Polsce Clin jest wiodąca na rynku płynów do szyb.
Butelka z dwufunkcyjną pompką umożliwia dozowanie produktu w formie ciekłej lub pianki, która przywierając do szyby skutecznie usuwa silne zabrudzenia.
Clin to specjalista od lśniących okien bez smug. Jego unikalna formuła z alkoholem zapewnia połysk bez smug i konieczności wyczerpującego polerowania.
- Sprawia, że mycie okien staje się przyjemnością, ponieważ pozwala szybko i bez wysiłku pozbyć się osiadłego brudu.
- Zawarty w nim alkohol przy współudziale wody, pozwala na rozbicie nierozpuszczalnych cząsteczek brudu, np. tłuszczy.
- Clin przyspiesza schnięcie szyb, przez co nie dochodzi do powstania smug i zacieków.
- Pozostawia w otoczeniu przyjemny cytrynowy zapach.
Pojemność: 500ml
Producent: Henkel