VACO ECO Fly Stick 1szt - pułapka na muchy

Marka: Vaco
Dostępność: brak
Ocena: 0
Cena: 6,95 zł 6.95
Kod produktu: 5901821958448
ilość szt
Zyskujesz 2 pkt [?]

Opis

Vaco Eco Fly Stick - pułapka na muchy

Nowoczesna pułapka monitorująca w formie lepu, przeznaczona do monitorowania obecności much i muszek owocówek poprzez ich wyłapywanie. Zapewnia najwyższą skuteczność w monitorowaniu obecności insektów w pomieszczeniach mieszkalnych i innych miejscach użyteczności publicznej. Pułapka monitorująca w postaci żółtej tuby pokrytej specjalną formułą niewysychającego kleju. Przeznaczona do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Szczególnie polecana do stosowania w miejscach przygotowywania i przechowywania żywności, sklepach, garażach, pomieszczeniach na śmieci i innych.

 

Przygotowanie:

  1. Ostrożnie zerwać przednią część opakowania według linii perforacji.
  2. Lep można zawiesić za pomocą dołączonego haczyka z tworzywa sztucznego, postawić w pionie lub poziomie w miejscu gromadzenia się owadów, z dala od miejsc nasłonecznionych, wilgotnych oraz przeciągów.

 

Zalecenia: Produkt wrażliwy na światło, temperaturę i wilgotność powietrza, zwłaszcza podczas stosowania na zewnątrz pomieszczeń. Przy braku skuteczności przez 2-3 dni od umieszczenia, lep umocować w innej lokalizacji (bliżej lub dalej od okna, itp.). Zużyte lepy traktować jako odpad komunalny. Jeśli pułapka zostanie całkowicie zaklejona przez owady, w celu ich zwalczenia zastosuj odpowiedni produkt biobójczy np. Vaco Spray na muchy Max.

Środki ostrożności: Nie wieszać bezpośrednio nad żywnością. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI. Stosować poza zasięgiem ludzi i zwierząt. W przypadku zabrudzenia skóry klejem, klej zmyć olejem roślinnym, a następnie ciepłą wodą z mydłem.

 


Producent: Vaco
Pojemność: 1 sztuka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium